ŞAHIS ASANSÖRLERİ | ZFR-AS ASANSÖR

ŞAHIS ASANSÖRLERİ

w

Şehirleşmenin ve yüksek binalann sayısının hızla arttıgı ülkemizde hiç şüphe yok ki asansorlerin kullanımı ve önemi de git gide artmaktadir. Şahıs asansörleri cok katlı binalarda uygulanabileceği gibi az katlı  (müstakil, villa vs) binalarda da konut içi ve konut dışı olarak uygulanmaktadır. Asansör sistemleri içerisinde en yaygın olarak kullanılanı şahis asansörleridir. İnsan hayatinin bir parçası olan asansörlerde en onemli husus şüphesiz ki insan hayati ve dolayısıyla asansörlerin emniyetidir. Zfr Asansör olarak işte bu emniyet konusunu ön planda tutarak yola çıktık. ZFR ASANSÖR olarak ilk hedefimiz sizlerin emniyeti ve memnuniyetidir. İnsanlann sıcak yuvalarına ulaşırken kısa sürede de olsa daha konforlu ve kendilerini güvende hissetmeleri için biz hep yanınızdayız.

Şahis asansörleri Makine ve Hidrolik tahrikli olarak çalışabilmektedir. Tahrik sistemi WVF, Çift hız, Makine dairesiz ( dişlisiz ), Makine daireli olarak, 100 kg.' dan 2500 kg kadar 0,5 m/s den 2,5 m/s kadar istenilen hız ve kapasite üretilebilmektir.

Projelendirme aşamasının montaj işleminin sonuna kadar tüm kademeler, uzman muhendis ve teknik ekiplerimiz tarafından takip edilerek, siz müşterilerimize en uygun şekli ile teslim edilir.