YEMEK ( MONŞARJ ) ASANSÖRLERİ | ZFR-AS ASANSÖR

YEMEK ( MONŞARJ ) ASANSÖRLERİ

Yemek Asansörü

Bu tip asansörler genelde otel, restoran ve villalarda mutfaktan yemek yenilen kata, tabak, bardak, tepsi taşınmasında kullanılır. ZFR ASANSÖR olarak monşarj asansörlerini tesis ettiğimiz tüm mutfaklarda yemekler mutfaktan masaya gelene dek her zaman sıcak kaldığı gibi, tabaklar kırılmadan, kadehle dökülmeden yerlerine ulaşır. Yemek veya mutfak asansörü (monşarj) olarakta bilinen bu ürünlerimiz sayesinde, her katta mutfak yapmaya veya merdivenlerden yemek taşımaya artık son vermekteyiz.

Küçük tip yük asansörleri olarak düşünebileceğimiz Servis asansörleri 50 Kg'dan 250 Kg'a kadar değişik taşıma kapasitelere sahiptir.

Monşarj tipi asansörler, genelde giyotin tipte kapılıdırlar. Giyotin kapılar, basit bir hareketle açılıp kapanması sayesinde kullanıcıya büyük kolaylık sağladığı gibi, yarı otomatik kapılar gibi açıldıklarında yer de işgal etmezler. Hijyenik olmak zorunda oldukları için paslanmaz çelik kabin ve kapılar tercih edilmektedir.

Monşarj asansörleri, döşemede açılan boşluğun içine kurulan bir konstrüksiyon ile beraber tesis edilir.

MONŞARJ UYGULAMALARINDA;
Asansörde Talebinize ve Asansör Kuyusuna Uygun Olarak;
- Giyotin Tip veya Manuel Tip kat kapı seçenekleri,
- İthal veya Yerli Makine Motor seçenekleri,
- Tek hız veya çift hız seçenekleri,
- Basit kumanda, kattan kata gönderme özelliği,
- Tam elektronik mikroişlemci kontrollü kumanda panosu,
- Kabin, elektrostatik boyalı veya desenli satine paslanmaz sac
kaplamalı duvar özelliklerine sahiptir.
- Hijyenik şartlara dikkat edilmesi gereken servis asansörlerinde paslanmaz çelik kabin içi kaplamaları, antibakteriyel taban malzemeleri seçilir.